flag Судова влада України
Увага! Суд не здійснює правосуддя. Підсудність змінено на Дніпровський апеляційний суд

Онлайн-трансляції судових засідань

Оберіть дату
Оберіть дати
Очистити дати
Поточні трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
Трансляції відсутні
Заплановані трансляції
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
23.05.2024 12:00
698/656/23
1-кп/698/81/24
Комісарик Ольга Володимирівна, Савченко Альона Володимирівна, Химич Іванна Петрівна, Кобринський Володимир Олександрович, Катеринопільський відділ Звенигородської окружної прокуратури, Катеринопільський відділ прокуратури, Панчишин Юрій Ігорович, Химич Іванна Петрівна
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
24.05.2024 10:00
354/570/24
3/354/579/24
Міщенко Регіна Олександрівна
Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Яремчанський міський суд
головуючий суддя: Ваврійчук Тетяна Любомирівна
24.05.2024 12:00
698/383/23
1-кп/698/13/24
Закрасняна Наталя Василівна, Катеринопільський відділ Звенигородської окружної прокуратури, Царинник Оксана Сергіївна
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
27.05.2024 13:00
354/245/24
1-кп/354/75/24
Дорошенко Сергій Олександрович, Яковенко Богдан Олегович, Вербіцький Іван Іванович, Дутчак Тарас Гнатович
Яремчанський міський суд
головуючий суддя: Ваврійчук Тетяна Любомирівна
27.05.2024 15:00
698/444/23
1-кп/698/106/24
Книш Олег Миколайович, Кобринський Володимир Олександрович, Патріна Світлана Віталіївна, Мельник Микола Вікторович, Катеринопільський відділ Звенигородської прокуратури, Задеряка Роман Олександрович
Катеринопільський районний суд Черкаської області
головуючий суддя: Баранов Олег Іванович
Архів трансляцій
Дата/час № Справи № Провадження Сторони по справі Суть спору Суд Суддя
23.05.2024 16:45
298/532/19
1-в/298/1/23
Дьордь Іван Іванович, Ковач Володимир Степанович, Немеш Іван Васильович
Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
головуючий суддя: Тарасевич Петро Петрович
23.05.2024 16:21
523/15964/21
1-кп/523/646/23
Суворовський районний суд м. Одеси
23.05.2024 16:15
523/5897/24
1-кп/523/1139/24
ТОВ НВП "ТЕНЕТ", ТОВ "ОМЕГА", Козаченко Юрій Всеволодович
Суворовський районний суд м. Одеси
головуючий суддя: Шкуренков Микола Васильович
23.05.2024 16:14
367/2041/24
Кісілевич Ю.В, Лук'янчук Вадим Валерійович, Бреус Євген Вікторович, ТОВ "РУШ", Бабич Максим Сергійович
Ірпінський міський суд Київської області
головуючий суддя: Третяк Яна Миколаївна
23.05.2024 16:05
752/885/55
Голосіївський районний суд міста Києва