flag Судова влада України

18 травня 2017 року відбудеться щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція

11 травня 2017, 15:26

18 травня 2017 року о 10-00 годині на базі Апеляційного суду Луганської області за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, Бульвар Дружби Народів (вул. Леніна), 16 відбудеться щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, молодих науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні», яку проводить юридичний факультет Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м.Сєвєродонецьк).

До участі в науково-практичної конференції запрошені також судді апеляційного суду з нагоди 25-річчя заснування юридичного факультету СНУ В.Даля та Дня Науки.

Згідно орієнтовного плану роботи конференції учасники конференції приймуть участь у проведенні панельної дискусії на різні теми, у тому числі з питань європейських тенденцій розвитку вітчизняного законодавства, проблем розвитку конституційного та міжнародного права, історії держави і права, а також розвитку трудового права та права соціального забезпечення в сучасних євроінтеграційних умовах України та інші.

Мета конференції: розвиток світогляду студентської та учнівської молоді в правовій науці, її ціннісних орієнтацій. Для обговорення пропонуються ключові питання стосовно законодавчого забезпечення євроінтеграційних процесів.

 

Прес-служба суду