flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт щодо виконання Апеляційним судом Луганської області Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» про запити на публічну інформацію, які надійшли за липень 2018 року

07 серпня 2018, 14:37

Звіт  щодо виконання Апеляційним  судом Луганської області

Законів України  «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» про запити на публічну інформацію, які надійшли

за липень 2018 року

 

          За липень 2018 року до Апеляційного  суду Луганської області надійшов 1 запит на отримання публічної інформації засобами електронної пошти.

         Запитувачем піднімалися питання, щодо кількості суддів, які отримують суддівську винагороду виходячи із розміру мінімальної заробітної плати, визначеної Законом України «Про державний бюджет України на 2017 рік (3200,00 грн), на підставі судових рішень.

          Згідно Закону України «Про звернення громадян»  надійшло 5 звернень.

          Громадяни зверталися  з питань: незгоди з діями помічника судді; скарги щодо розгляду кримінальних проваджень;  скарга про порушення строків розгляду місцевим судом кримінального провадження; скарга на блокування доступу до правосуддя.

          По всім запитам надано відповіді у повному обсязі у  терміни, встановлені  ЗУ «Про доступ  до публічної  інформації», «Про звернення громадян», без порушення  термінів  виконання.

          Рішення по відповідям на інформацію, щодо відмови в задоволенні запиту, несвоєчасності  надання  інформації  тощо,  запитувачами  інформації відповідно  до  ст. 23 ЗУ «Про доступ  до публічної  інформації» оскаржені  не були.

 

         Відділ діловодства та обліку звернень громадян АСЛО