flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Голова Апеляційного суду Луганської області взяв участь у виїзному засіданні Консультативної ради голів судів при Вищій раді правосуддя

10 липня 2018, 15:20

Виїзне засідання Консультативної ради голів судів при Вищій раді правосуддя відбулося 6 липня 2018 року у місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області. Захід пройшов за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні. Участь у заході взяли більшість членів Вищої ради правосуддя. Із вітальним словом до учасників заходу звернулися Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, заступник Голови Верховного Суду Богдан Львов, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, проректор Національної школи суддів України Наталія Шукліна, Голова Ради суддів України Олег Ткачук, керівник Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні Любомир Маркевич.

Учасники засідання обговорили пропозиції до проектів Положення про Державну судову адміністрацію України та Положення про територіальне управління Державної судової адміністрації України, які презентував на заході Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, та доповідь щодо проекту Порядку надання Радою суддів України методичної допомоги органам суддівського самоврядування та здійснення контролю за організацією роботи судів, яку представив колегам Голова Ради суддів України Олег Ткачук.

Під час зустрічі учасники обмінялися пропозиціями і зауваженнями до проектів вказаних документів, а також обговорили актуальні для керівників апеляційних судів питання, зокрема щодо процедури укрупнення судів, захисту суддівської незалежності, обсягу повноважень голів судів та посилення їх ефективного впливу на покращення організації роботи судів, створення та розвитку ЄСІТС, долучення суддів до законотворчої роботи та налагодження всередині системи оперативного обміну інформацією щодо стану незалежності суддів в регіонах та з інших питань.

 

Прес-служба суду