flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт щодо виконання Апеляційним судом Луганської області Законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» про запити на публічну інформацію, які надійшли за травень 2018 року

06 червня 2018, 16:33

Звіт  щодо виконання Апеляційним  судом Луганської області

Законів України  «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації» про запити на публічну інформацію, які надійшли

за травень 2018 року

 

          За травень 2018 року до Апеляційного  суду Луганської області надійшов 1 запит на отримання публічної інформації засобами електронної пошти.

         Запитувачем піднімалися питання, щодо кількості осіб, які безпосередньо виконують функції із забезпеченням кібербезпеки, кіберзахисту та безпеки інформаційних технологій, кількості осіб, яким підвищено посадовий оклад, згідно примітки до схеми посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних  службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці.

        Згідно Закону України «Про звернення громадян»  надійшло 1 звернення, з питання щодо помилування обвинуваченого.

        По всім запитам надано відповіді у повному обсязі у  терміни, встановлені  ЗУ «Про доступ  до публічної  інформації», «Про  звернення громадян», без порушення  термінів  виконання.

        Рішення по відповідям на інформацію, щодо відмови в задоволенні запиту, несвоєчасності  надання  інформації  тощо,  запитувачами  інформації відповідно  до  ст. 23 ЗУ «Про доступ  до публічної  інформації» оскаржені  не були.

 

  Відділ діловодства та звернення громадян

  Апеляційного суду Луганської області