flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбулись збори суддів Апеляційного суду Луганської області

05 квітня 2018, 16:23

    30 березня 2018 року в приміщенні Апеляційного суду Луганської області відбулися збори суддів Апеляційного суду Луганської області.

    Голова Апеляційного суду Луганської області Гаврилюк В.К. довів інформацію про стан та якість здійснення правосуддя місцевими судами Луганської області у 2017 році, навів статистичні данні щодо здійснення правосуддя місцевими судами,  зазначивши про збільшення у звітному періоді кількості розглянутих справ та матеріалів. Наголосив на необхідності  кожне півріччя аналізувати стан оперативності та якості розгляду справ суддями апеляційного суду та продовжувати надання постійної методичної допомоги суддям місцевих судів.

    З доповіддю щодо якості роботи суддів судової палати з розгляду  цивільних справ Апеляційного суду Луганської області за 2017 рік виступила секретар судової палати з розгляду цивільних справ Коновалова В.А.

    З доповіддю щодо якості роботи суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Луганської області за 2017 рік виступила суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Луганської області Тополюк Є.В.

    Доповідачами було звернено увагу суддів на необхідність чіткого й неухильного дотримування норм ЦПК, КПК, КпАП України щодо вирішення справ протягом розумного строку, підвищення особистої відповідальності за якісний та оперативний судовий розгляд справ.

    Суддями було обговорено результати ХV чергового з’їзду суддів України, доповідачем виступив суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Луганської області Чобур О.В.

    Зборами суддів вирішено внести зміни до Переліку особливостей розподілу судових справ та визначення засад формування складу колегій суддів судових палат з розгляду цивільних та кримінальних справ  Апеляційного суду Луганської області.

    Крім того, зборами суддів розглянуті подання житлово - побутової комісії Апеляційного суду Луганської області щодо надання службових приміщень та питання щодо закріплення службових кабінетів Апеляційного суду Луганської області за суддями, що займають адміністративні посади, секретарями судових палат та суддями.

                                                                                              Прес-служба суду