flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати розгляду апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді про обрання запобіжного заходу Ярошу Олексію Івановичу

01 березня 2018, 11:33

Інформуємо про результати розгляду апеляційної скарги заступника начальника відділу прокуратури Луганської області Нетикши П.В., поданої на ухвалу слідчого судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 17 лютого 2018 року про обрання Ярошу Олексію Івановичу, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 140 960 гривень.

За результатами розгляду апеляційної скарги, колегія суддів Апеляційного суду Луганської області 27 лютого 2018 року вирішила апеляційну скаргу прокурора задовольнити частково, ухвалу слідчого судді скасувати та постановити нову ухвалу, якою застосувати до підозрюваного Яроша Олексія Івановича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 240 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що складає 422 880 гривень. Застава надійшла на депозитний рахунок Апеляційного суду Луганської області 1 березня 2018 року.

З повним текстом ухвали зацікавлені особи мають можливість ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень після її складання та проголошення, яке призначено на 2 березня 2018 року о 9 годині.

                                                                                    Прес-служба суду