flag Судова влада України
Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В Апеляційному суді Луганської області відбулись збори суддів на яких обрано секретаря судової палати та делегата на ХV черговий з’їзд суддів України

07 лютого 2018, 10:25

         05 лютого 2018 року в Апеляційному суді Луганської області відбулись збори суддів.

         За результатами зборів було обрано секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Луганської області суддю Люклянчука Віталія Федоровича.

         Також, зборами було обрано делегата на ХV черговий з’їзд суддів України, який відбудеться 5-6 березня 2018 року в м.Києві. Апеляційний суд Луганської області на з’їзді представить суддя Чобур Олександр Володимирович.

         Крім того, зборами суддів були внесені зміни до Переліку особливостей розподілу судових справ та визначення засад формування колегій суддів судових палат з розгляду цивільних та кримінальних справ  Апеляційного суду Луганської області.

         Голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк проінформував присутніх суддів про результати засідання консультативної Ради голів апеляційних судів, яке відбулось в м.Києві 02.02.2018 року з проблемних питань діяльності судів та шляхів їх вирішення, зокрема, дискримінації у розмірі суддівської винагороди, реорганізації та ліквідації судів, проведення первинного кваліфікаційного оцінювання.

 

                                                                                                                                                                        Прес-служба Апеляційного суду Луганської області