Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк прийняв участь у робочій нараді керівництва ВССУ з головами апеляційних судів областей.

12 червня 2017, 11:53

 

     09 червня 2017 року у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ відбулась  робоча нарада керівництва ВССУ з головами апеляційних судів областей та Апеляційного суду міста Києва.

     Учасники засідання обговорили поточні питання здійснення правосуддя судами цивільної і кримінальної юрисдикцій, зокрема сучасний стан  здійснення судочинства у цивільних справах та кримінальних провадженнях, окремі питання застосування положень Кримінального процесуального кодексу України, а також заслухали інформацію щодо суті нового процесуального законодавства.

     Голова ВССУ  Борис Гулько  виступив із вступною доповіддю «Сучасний стан здійснення правосуддя у цивільних справах та кримінальних провадженнях: загальні тенденції», звернувши увагу на загальні показники, які відображають стан здійснення судочинства загальними судами.

     Суддя, секретар пленуму ВССУ Дмитро Луспеник  як член Конституційної комісії України та член Робочої групи з питань реформування процесуального законодавства проаналізував головні зміни до нового процесуального законодавства та деякі новели.

     Про окремі питання застосування положень КПК у кримінальних провадженнях доповіла суддя, секретар судової палати у кримінальних справах ВССУ Валентина Щепоткіна.

     Заступник Голови ВССУ Станіслав Кравченко зазначив, що важливими на сьогодні залишаються питання забезпечення єдності судової практики та дотримання розумних строків розгляду справ. У своєму виступі він зупинився й на інших актуальних проблемах застосування судами законодавства України.

     Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк ознайомив голів апеляційних судів з питаннями фінансового забезпечення судів у поточному році та організаційним забезпеченням діяльності судових установ областей.

     В ході наради відбулася дискусія щодо порушених питань, під час якої було визначено єдині підходи до вирішення спірних питань.

     Під час дискусії Голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк висвітлив актуальні та проблемні питання, які стосуються суддівського корпусу Луганської області.

 

                                                                         Прес-служба суду