flag Судова влада України

Стара версія сайту | Лист вебмайстру

                                                              

                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

 наказом керівника апарату  

Апеляційного суду Луганської області

«04» серпня 2016 р. № 42  

 

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк

документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються за запитами на інформацію

 

 

1. Ця Інструкція визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок, що надаються  Апеляційним судом Луганської області  за запитами на інформацію.

Інструкція розроблена відповідно до  ст. 21 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та  Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».

2. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі (банку), зручній для запитувача.

3. Обрахунок розміру відповідних витрат за вартістю визначає керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідального за надання таких відомостей.

Рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачеві в строк, установлений законом для надання відповіді на запит на інформацію.

4. У разі якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію можна визначити заздалегідь і запитувач надіслав документ, що підтверджує оплату коштів, пов’язаних з наданням відповіді, відповідь надається в установлений законом строк.

5.  У разі якщо кількість сторінок відповіді за запитом на інформацію можна визначити заздалегідь, але запитувач не надіслав документ, що підтверджує оплату коштів, пов’язаних з наданням відповіді, обрахунок цих витрат здійснюється відповідальним структурним підрозділом апеляційного суду, а рахунок на відшкодування витрат надсилається запитувачу в установлений законом  строк відповіді на запит на інформацію.

         6. Якщо кількість сторінок відповіді на запит на інформацію неможливо визначити заздалегідь, зважаючи на значний обсяг такої відповіді, керівник самостійного структурного підрозділу апарату, відповідального за надання таких відомостей, надсилає запитувачеві лист та рахунок, у якому зазначається часткова сума відшкодування витрат.

7. Відповідь на запит на інформацію надається протягом трьох робочих днів після підтвердження повної оплати вартості фактичних витрат.

         8. Відповідь на запит на інформацію не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати витрат, пов'язаних із наданням такої відповіді.

         9. У разі ненадходження протягом одного місяця документів, що підтверджують повну оплату витрат, керівник самостійного структурного підрозділу апарату суду, відповідального за надання таких відомостей, робить позначку про відмову в отриманні відповіді на запит на інформацію в Автоматизованій системі діловодства  Апеляційного суду Луганської області.

Додаток

 ГРАНИЧНІ НОРМИ 
витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

Послуга, що надається

Граничні норми витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

не більше ніж 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

не більше ніж 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

від 0,3 до 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

 

Примітка. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.